AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

A room of the one hotel

In jos 
AutorMesaj
Autumn Elizabeth

Data de înscriere : 20/10/2009

MesajSubiect: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 3:57 am

Isi stranse mai tare halatul pe soldurile plinute. Era o noapte de octombrie, rece, privitta dintr-o incapere calda. Isi trosnii gatul lasandu-se mai mult pe spate, tot mai mult si mai mult pana simtii scaunul din paie lipindu-se de halatul din saten negru. Inghiti in sec si-si trecu` un picior peste celalalt ridicand ceasca de ceai.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryan

Data de înscriere : 19/10/2009

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:08 am

Se uita prelung la usa , insa pana la urma degetele sale atinsera suprafata usii , dand nastere unui sunet slab ce rasuna in ecou.Facu cativa pasi in spate , asteptand , inca avand usa fixata din priviri.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:09 am

Lasa cana jos, ridicandu-se nonsalanta de pe scaun.
A intarziat
Isi simtii picioarele amortite calcand peste covorul, tipic, moale al camerei. Isi stranse putin mai tare cordonul si deschise usa
-Ai intarziat..
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:15 am

-Sincer nu-mi amintesc sa fi fost vreodata punctual , replica el intarnd in incapere , apoi inchizand usa:
-Te plictisisei?intreba apoi privind-o cu coada ochiului.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:21 am

-Am ajuns sa beau ceai in loc de votka, tu ce crezi? Arata cu degetul mare spre o masuta aglomerata de mucuri de tigara si, o sticla pe sfert goala si un ceai negru cu lapte.
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:27 am

-Well presupun ca da...Si inca ai chef sa te incalzesc?intreba el in timp ce se intoarse cu fata la ea , punandu-si mana pe cordon si tragand incet de el.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:31 am

-Sa vedem ce poti scumpule, paote o sa reusesti macar tu, zambi lasciv dandu-se de langa el.
-Oh, totusi, vrei ceva de baut inainte? Intreba desigur fara un motiv anume, defapt ba da se intoarse doar ca sa-i prinda curea intre degete si sa-l traga de ea spre ea.
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:39 am

Trase de cordon , pana se desfacu , il impinse usor de pe umeri in jos , acesta alunecand rapid pe podea.Isi apleca usor capul , incepand sa-i linga gatul mana sa strecurandu-se pe sub maieul ei si masadu-i sanii.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:43 am

Isi ridica mainile pana la niveul bustului lui. Il masa incet, treptat pe diverse grade de tensiune, defapt incepea sa se excite si nu se mai controla, o parte din piept in timp ce ii dadea usor camasa jos, lent
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:47 am

Ii apuca apoi sfarcul drept intre degete strangandu-l si apasandu-l , tragand de el alungindu-l apoi eliberandu-l.Cealalta mana se strecura in boxerii ei patrunzand-o usor cu un deget.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:50 am

Isi musca buza aproximativ pana la sange in timp ce unghiile negre alternate cu rosu intrara putin cate putin prin ce mai ramasese din camasa lui de pe umeri pana-n piele.
-Dracie, tu chiar te graesti, murmura abtinandu-si pe cat putinta gemetele.
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:57 am

Cchicoti , in timp ce ii dadu maieul jos , incepand sa-i linga sanii.O impinse putin in spate pana cazu pe pat , iar el deasupra ei.Isi misca usor degetul in interiorul ei.Ii linse sfarcurile , apoi incepu sa le suga.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 4:59 am

Gemu scurt, pentru putin timp, si reusii cu greu sa-si ridice unul dintre picioare pana la nivelul coastelor lui. Inghiti in sec scotand un alt geamat si-apoi isi ridica una din maini, apoi unul din degete sub barbia lui ridicandu-si gatul pana-si puse una din buze pe mislocul buzelor lui
Sus In jos
Ryan

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mar Oct 20, 2009 3:35 pm

Isi trecu limba peste buzele ei , apoi se strecura printre ele in gura fetei , incepand sa se miste violent , atingand-o pe a ei si impingand-o usor.Incepu sa ii pipaie coapsele cu mainile.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   Mier Oct 21, 2009 12:14 am

Unul din gemete ii ramase in gat din cauza limbii lui ce-i acoperea fiecare bucatica din gura. Isi lasa mainile peste mainile lui indepartandeu-l, indeparatandu-se si ea. Il privi distanta si se aseza peste el, peste pubisul lui mai bine spus. Se apropie incet cu buzele de urechia lui respirandu-i apasat pe pielea calda.
-Sa-mi spui cand incepe sa te doara, isi trecu` limba peste urechia lui trecandu-si limba peste majoritatea formelor ei, apoi cobora incet pe lob, nu se abtinu` sa nu-i lase cateva urme de dinti si, scotandu-si limba, trasa fiecare trasatura de pe maxilar spre gat, apoi il saruta si facu cateva cercuri cu limba in locul in care in scurt timp isi infipse dintii.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: A room of the one hotel   

Sus In jos

A room of the one hotel
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dangerous Bodies :: Dangerous Bodies :: Hotelul-
Mergi direct la: