AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Seri in cadere

In jos 
AutorMesaj
Autumn Elizabeth

Data de înscriere : 20/10/2009

MesajSubiect: Seri in cadere   Joi Oct 22, 2009 2:20 am

Simtii o clipa linistea de dupa orele de munca la redactie. Isi trase mai mult ghiozdanul pe umerii iritati de fostele genti, serviete sau orice altceva ar mai fi tinut pe umeri.
Nu stiu daca a fost o zi spre groaznic sau groaznica
Isi indrepta spatele simtiind adierea rece a unei seri de octombrie. Inca de pe la acea ora se puteau vedea cateva dintre razele rosii, aproape pervers de rosii, ale punctelor de lumina, difuze fara ea in acel moment, isi uitase ochelarii.
-Frig, observa ridicandu-si mana aproape vinetie incepand sa-si frece mana acoperita doar de materialul usor al camasii.
E o seara rece de octombrie
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryan

Data de înscriere : 19/10/2009

MesajSubiect: Re: Seri in cadere   Joi Oct 22, 2009 2:45 am

Se plimba aiurea prin parc , privind buimac in jur si incercand sa-si aminteasca ceva.Scose telefonul , incepand sa tasteze niste versuri ce formara rapid o poezie.Reciti , apoi salva continutul si isi introduse in buzunar telefonul.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Data de înscriere : 20/10/2009

MesajSubiect: Re: Seri in cadere   Joi Oct 22, 2009 2:50 am

Isi stranse mai tare picioarele la pieptul destul de dezgolit de camasa destul de deschisa. Ofta inchizand ochii cand se afunda cu capul intre brate.
-Nothin` never dye, isi ridica buimaca fata din brate observand ca telefonul suna.
-Ce cur! Nu raspund.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Seri in cadere   

Sus In jos

Seri in cadere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dangerous Bodies :: Dangerous Bodies :: Parcul-
Mergi direct la: